Akça Otomotiv'e Hoşgeldiniz!

Sızdırmazlık elemanlarında iş ortağınız olmakta ısrar ediyoruz!


10 yıllık tecrübe ile kendi işyerini açmaya karar veren Özkan AKÇA tarafından 2017 yılında kurulduk. Otomotiv ve iş makinalarında kullanılan yedek parça ve sızdırmazlık elemanlarına yönelik faaliyet gösteren markaların gücü, bilgi ve birikimini yanımıza alarak ilerliyoruz.


Şirket politikalarımızda önceliği müşteri memnuniyetine verdik. Mutlu müşteriyi elde etmek için kalite ve uzmanlığımıza güveniyoruz.


Misyonumuz


Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde ihtiyaç olan ürünleri en hızlı, en doğru ve en uygun fiyat politikasıyla tedarik ederek müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Vizyonumuz


Sektörde kendini 'profesyonel' bir firma profiliyle tüm ihtiyaçlara cevap vermektir.

Neden Bizi Seçmelisiniz

Bazı Ürünler

Keçe & Conta

Rulmanın ve yedek parça ürünlerinin başlıca destek ürünü olan keçenin görevi, dış çapı ile yuva yüzeyi arasında hareketsiz sızdırmazlık ve yağ dudağı ile dönen mil arasında hareketli sızdırmazlık sağlamaktır.

Rulman

Dönen her mekanizmanın vazgeçilmezi olan rulmanın temel görevi aralarında relatif dönme hareketi olan iki eleman arasında sürtünmeyi minimuma indirmek ve sorunsuz yük aktarımı sağlamaktır.

Kayış

Kayış, mekaniğin içindeki hareketleri birbirine aktararak bağlantılı hareketin devreye girmesini ve kullanmakta olduğunuz mekaniğin hareketini tam yapmasını sağlayan motorun sorunsuz çalışmasında önemli bir parçadır.

Markalarımız